Анна Дьоміна презентувала книгу «Дорогою грози» у тернопільській бібліотеці

У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей авторка Анна Дьоміна провела онлайн-презентацію книги «Дорогою грози» для 5 класу.
Під час зустрічі читачі ознайомилися з біографіями письменниць, адже книгу створили дві авторки Анна Дьоміна та Яна-Марія Кушнєрова.  Учні дізналися історію виникнення рукопису, який створили 14 років тому, а потім доповнювався і змінювався. Познайомилися з персонажами повісті, Айке, дріадою та цвергом.

Після цього на учнів чекав квест від авторки, в якому вони могли перевірити знання з міфології світу і винахідливість: придумати, який з чарівних артефактів може допомогти побороти Левозмія.

Учні з цікавістю роздивлялися ілюстрації Дарії Твердохліб, на яких зображені Щезникамінь, зілля, чарівне віяло, шкатулка-Мандрівничка і годинник дріади. Анна також розповіла, як починала писати, і скільки всього потрібно зробити, щоб рукопис перетворився на книгу.

Після цього читачі переглянули буктрейлер. Презентація учням дуже сподобалась, адже фентезі створене для того, щоб навіть у темні часи дарувати надію на перемогу добра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *