Таїсія Наконечна презентує нову книгу у Чернівцях

У Чернівцях відбудеться презентація нової книги Таїсії Наконечної «Побачити Париж».

Збірка оповідань «Побачити Париж» – це спроба прочинити двері до життя українців «по той бік кордону. Авторка каже, що більшість героїв її історій вигадані, але більшість подій – реальні. Можливо, саме тому, читаючи ці тексти, з легкістю впізнаєш у них своїх друзів, знайомих або й себе.

«Це книжка пронизливих оповідань про українців, що з вибору або вимушено опинилися в інших країнах. Люди з подібним досвідом можуть упізнати себе, а хто не виїздив, гостро відчує, який він на смак – отой еміґрантський хліб. Актуальна, як ніколи, репліка в тривалій традиції нашої закордонної прози», – так про «Побачити Париж» пише літературознавець, директор видавництва «Смолоскип» Ростислав Семків.

Презентація відбудеться у четвер, 6 жовтня, о 19:00 у залі «Медіа» готелю Central Magnat Cinema (1 поверх, вул. О. Кобилянської, 36).

Оскільки з основним тиражем до презентації друкарня не встигає, видавництво спеціально замовило обмежену кількість примірників препринта, які можна буде придбати на презентації з автографом авторки у рамках благодійного аукціону-лотереї, кошти з якого підуть на допомогу ЗСУ. Препринтні примірники будуть унікальними, адже їхня обкладинка відрізнятиметься від обкладинки основного тиражу.

Презентація книги "Побачити Париж"
Презентація книги “Побачити Париж”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *